Majstrovstvá Slovenska v alpskom lyžovaní 2014

Včera a dnes ( 20 a 21.03.2014 ) sa v Jasnej  pod  Chopkom uskutočnili  Majstrovstvá  Slovenska v alpskom lyžovaní. Počasie  a nálada na tratiach  bola  úplne  úžasná.  Všetci  domáci  sa veľmi potešili   víťazstvu  našej  hviezdy  , Petry  Vlhovej, ktorá sa stala majsterkou   SR v slalome. Medzi mužmi  dominoval  náš úspešný  reprezentant  z olympijského  Soči,  Adam Žampa. Obom pretekárom  srdečne  gratulujeme a prajeme  ešte  veľa, veľa úspechov ! 

 Veríme  a dúfame, že  po veľmi  úspešných  Majstrovstvách sveta  juniorov   ,ktoré sa  konali   v Jasnej o pár dní skôr  ako  Majstrovstvá  SR, sa nám podarí  v  nsledujúcej  sezóne privítať  na  našich  zjazdovkách  aj pretekárov  svetového pohára.  Podľa zákulisných  ohlasov  zahraničných  členov  FIS-u nám tohtoročná  sezóna     totižto  dvere   do  elitnej skupiny  alpského lyžovania   pootvorila  najlepšie ako  sa len  dalo :o)))). 

Prikladám na ilustráciu  pár  fotiek...

Pretekárska  trať,  piste Pretekári a tréneri Rozhodca  na bránke sleduje  trať Technici  upravujú bránky na trati Rozhodkyne na bráne ... ja s Jankou

Pretekárska  trať,  piste
Pretekári a tréneri
Rozhodca  na bránke sleduje  trať
Technici  upravujú bránky na trati
Rozhodkyne na bráne ... ja s Jankou