Nové atrakcie na Liptove v sezóne 2014.

Nedávno sme mali schôdzu členov nášho miestneho Združenia cestovného ruchu Pavčina Lehota – Jasná. Okrem klasických tém ohľadom toho, čomu sme sa celý minulý rok venovali , sme sa dozvedeli aj pár noviniek, ktoré by mali potešiť hlavne našich hostí, teda možno  aj Vás, ktorí   ste zablúdili na tento  článok :o).

Čo máme nového v ponuke pre hostí , ktorí sa ubytujú v Pavčinej Lehote? Spolu so zľavovou kartičkou , ktorú dostanete , ak sa u nás ubytujete, môžete tohto roku vyskúšať nasledovné zvýhodnené novinky:

 

Vyhliadková plavba na katamaranoch po Liptovskej Mare. Jedná sa o plavbu nízkokapacitnou loďou typu katamaran po rôznych trasách na Liptovskej Mare. Plavbu môžete absolvovať indiviuálne, spolu s ostatnými návštevníkmi ale taktiež ako samostaná skupina, ak si loď objednáte aj so službami a výkladom kapitána len pre seba a svojich rodinných príslušníkov alebo priateľov. Viac info o tejto plavbe nájdete na http://www.lodmara.sk/

My sme ešte túto atrakciu nevyskúšali na vlastnej koži ale ak tak urobíme, isto Vám dáme na našej stránke vedieť. Napriek tomu si myslíme, že to je zaujímavá a jedinečná príležitosť ako si ešte viac užiť dovolenku na Liptove.

Laserová show . Ide o novinku v bohatej ponuke adrenalínových atrakcií na Liptove. Taktiež platí, že ak sa ubytujete napr. u nás v našom apartmánovom domčeku, dostanete zľavovú kartičku, ktorú môžete použiť aj tu a zahrať si túto hru o čosi lacnejšie ako iní .

O čo teda vlastne ide? Laser Game alebo Laser Tag je spoločenská adrenalínová hra, ktorá je svojou hrateľnosťou podobná paintballu alebo airsoftu. Určená je pre všetkých, ktorí majú radi zábavu a akciu. Hra je absolútne bezbolestná, preto ju môžu hrať ženy, deti, aj ľudia v staršom veku.

Hráč ma oblečenú vestu, ku ktorej je pripevnená zbraň. Vesta má na sebe senzory, ktoré počas hry svietia na určitú farbu, podľa tímov. Cieľom hry je získať čo najviac bodov zasiahnutím senzorov na veste protivníka . Zasiahnuť tímového spoluhráča nie je možné. Pokiaľ je hráč zasiahnutý, vesta signalizuje zásah zvukom, vibráciou, zhasnutím senzorov a hráč zostáva 5 sekúnd mimo hry. Tento čas hráč najlepšie využije na to, aby sa schoval. Po uplynutí 5 sekúnd, môže hráč pokračovať v hre. Hra trvá 12 minút. Viac info o tejto celkom zaujímavje hre nájdete aj tu http://www.liptovlasers.com/sk 

Dúfame, že  Vám aj  tieto  novinky  spríjemnia  dovolenku, ktorú možno strávite  u nás v Apartmánoch ZUZANA   v Pavčinej Lehote :o). Príjemný deň praje  Zuzana .